• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

28 Ocak 2013 - Piyanonun Kralı Ferdi Özbeğen Vefat Etti

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
hzmq0vA.jpg
1965 yılında Hürriyet’in düzenlediği “Altın Mikrofon” yarışmasıyla müzik dünyasına adım atan usta sanatçı Ferdi Özbeğen, tedavi gördüğü Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde dün hayatını kaybetti. Usta sanatçının ani ölümü sevenlerini üzdü. Ata Demirer, duygularını 'Babamın plakçı dükkanında ilk onun sesi kazındı belleğime' sözleriyle dile getirdi.

Müzik kariyerine 28 albüm sığdıran, “Kandil”, “Büklüm Büklüm”, “Yaktı Geçti”, “İşte Bu Bizim Hikayemiz”, “Sevda”, "Piyanist" ve “Ağla Halime” gibi klasik şarkılara sesiyle hayat veren Ferdi Özbeğen, dün tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Pazar günü İzzet Çapa’ya verdiği röportajda 12 senedir prostat kanseriyle mücadele ettiğini söyleyen sanatçı, önceki gün solunum yetmezliği nedeniyle alındığı yoğun bakımdan çıkamadı. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden yapılan açıklamada, “Tüm müdahalelere rağmen maalesef saat 21.15’te hayatını kaybetmiştir” denildi. Vefat haberiyle sevenleri ve sanatçı dostları hastaneye akın etti.

Düzenleyen yönetici:

Papatya

V.I.P
V.I.P

Sesi yabancı gelmiyor bana ama kendisini pek tanıdığımı zannetmiyorum
Yine de üzüldüm bir insanın hayatı bitiyor sonuç olarak...
Rabbim mekanını cennet eylesin.

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Üzüldüm gerçekten.. bu ara çok fazla ünlünün ölüm haberini duyduk sanırım. Allah rahmet eylesin..