• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

11880 - Yeni Bilinmeyen Numara Servisi

sema.ulku

Üyecik
Saçmaladığının farkındasındır umarım eski numaranız 118 11 ise şimdi hizmet veren ve yıllardır hizmet vermekte olan 11811 nerde ara bakıyım ne çıkıyor orası hala var hizmet vermeye devam ediyor yıllardır oldugu gibi tamam bir şeyler paylaş saygım vara bilgin olmayan konularda yorum yapma istersen,yaklaşık 3 yıl önce sadece 118 di sonra 11811 oldu ve hala hizmet vermeye devam ediyor orası telekomun bilinmeyen numaralar servisi siz ise bu işi yapan farklı bir firmasınız ikisi arasında fark var siz yenisiniz eskisi ile ilginiz alakanız yok arkadaşım anlatabilmişimdir umarım yaptığınız reklam bir çok insana oldugu gibi sizinde beynini bulandırmış sanırım.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Arkadaşım sen 11811 in dünyanın en pahalı servisi olduğunu biliyormusun ? Ben 11880 i aradım açıkcası çok memnun kaldım müşteri temsilcileri çok ilgili 11811 gibi telefonu biran önce kapatmak için can atmıyorlar tek seferde sabit hatları hemde tüm gsm operatörlerini sorgulatabiliyorsun ve bunun yanında birçok günlük hayatımızı olumlu yönde etkileyecek hizmeti birarada verecekler hepimiz bıkmıştık artık daha ne söylemek istediğimizi anlamadan numara vermeye çalışan 11811 operatörlerinden !

ben 11880 çağrı merkezinde çalışıyorum müşteri temsilcisiyim arkadaşlar.. tek sorgulamada tüm operatörlerde arama yapma imkanı var.11824 vardı... onda baştan avea da yapıyo bulamadıı zaman turkcell de bulamadıı zaman vodafone de.. zaten telefonda o kadar süre bekliyosunuz onları.. ama 118 80 tüm operatörlerde aynı anda arama yapıyor.. ve eğer o numara bulunamadıı zaman recall diye bir departman var .. bu türkiye de tek.. eğer o an o numara bulunamadıı zaman daha detaylı bir arama yapılıyor ve ücretsiz olarak size geri dönülüyor..max 10 dk..

ve ücret konusu dakikası 83,5 kuruş+%15 KDV...

Saçmaladığının farkındasındır umarım eski numaranız 118 11 ise şimdi hizmet veren ve yıllardır hizmet vermekte olan 11811 nerde ara bakıyım ne çıkıyor orası hala var hizmet vermeye devam ediyor yıllardır oldugu gibi tamam bir şeyler paylaş saygım vara bilgin olmayan konularda yorum yapma istersen,yaklaşık 3 yıl önce sadece 118 di sonra 11811 oldu ve hala hizmet vermeye devam ediyor orası telekomun bilinmeyen numaralar servisi siz ise bu işi yapan farklı bir firmasınız ikisi arasında fark var siz yenisiniz eskisi ile ilginiz alakanız yok arkadaşım anlatabilmişimdir umarım yaptığınız reklam bir çok insana oldugu gibi sizinde beynini bulandırmış sanırım.

Sema Hanım. Muhtemelen yukarıda alıntı yaptığım mesajlardan birine karşılık olarak yazmışsınız mesajınızı. Bildiklerini paylaşıyor arkadaşlarımız ve bahsi geçen kurumda çalışıyor da olabiliriz. Lütfen kullandığımız üslupta kırıcı olmamaya özen gösterelim lütfen.

Burada reklam yapıldığını düşünmüyorum ama zaten günün her saatinde ekranlarda bu firmanın sürekli reklamı var. Ben de bu reklamı ilk dinlediğimde açmıştım zaten konuyu bilenler bilmeyenlere bildiklerini söylesinler diye.

karmantt

Üyecik
11880 BİR YUNAN ORTAĞI OLARAK REKLAMLARLA EVİMİZE GİRDİ.YENİ MUMARASI NEYDİ BİRSEN İLE SANKİ 11811 İN YENİ VERSİYONU OLARAK ALGILANDI.EKONOMİK KRİZİ BÖYLE Mİ ATLATMAYA ÇALIŞIYORLAR AMA ŞU BİR GERÇEK İNSANLARI ALDATICI ETİK OLMAYAN BİR REKLAM....
AYRICA ÜCRETLENDİRME KONUSUNA GELİNCE isumairu ADLI ARKADAŞIMIZ
ve ücret konusu dakikası 83,5 kuruş+%15 KDV DEMİŞ FAKAT CEPTEN ARARSAN %25 SABİTTEN ARARSAN %15 ÖZEL İLETİŞİM VERGİSİDE VAR YANİ ÜCRETLENDİRME KONUSUNDA TÜRK TELEKOMDAN FARKI OLMAMAKTA HATTA DAHA MALİYETLİ OLMAKTADIR.
VE ARKADAŞIMIZ MAX 10 DK. DEMİŞ FAKAT 11811 İ ARADIĞINIZDA İSMİ SÖYLEDİĞİNİZ AN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ SİZİ ANONSA AKTARIYOR VE İŞLEMİNİZ BİR DAKİKA BİLE SÜRMÜYOR.
BİR NUMARA ÖĞRENEBİLMEK İÇİN 10 DK VE 10 TL SÜPER KAZANÇ DEĞİLMİ.
TÜRKLER YUNANLILARA İYİ PARA KAZANDIRICAK GİBİ GÖZÜKÜYOR...

arkadasların ben orda calısan birisiyim bunların iç yüzünü ortaya döküorum 11880 yunan şirketidir yani siz aradınızda yunanlıları cebine milyarları sokuyorsunuz dakika ücreti cep telefonlarında 5 kontor normal ücreti 1.20 tl dir aradığınız numaraları örneğin en basiti gayrettepe trafik sicil memurluğu aklıma gelen numarası yok sistemde google dan buluyoruz millete verioruz aklınız varsa aramayın bunlara para yedirmeyin siz geri arıyorlar ya geri aramadan önce recall ekibide tüm numaralar google dan buluyor böle bi şirket anlayısı işte müdürlerin hepsi yunan üstelik bunlar bizi öyle bir işe aldılarkı evlere senlık 150 kişi mülakat olurmu yaa oluo işte sonra 150 kişiye 4 saatlik bi eğitim sonra da asağı çağrıyaa size hizmet vermeye sonra diolarkı gelen diğer yetkililere 4 gün eğitim verdik bize yazdırıp imza attırdılar 4 gün eğitim aldık die her neyse gelelim asıl yaptıkları ayıba biz burda calısıoruz belirli bi saat doldurmamız gerek ama bize şimdi diolarkı sizin gün içinde kullandınız molalar ve yemek vakti çalıstınız süreden düşülücek bu ne vicdansızlık yaa ztn verdiği 790 lira dı aldım para 690 a indi böle bir vicdansızlar toplumu sömürüolar sonra da hizmet verioruz die tv ye cıkıolar arkadaslar yemeyin bunları çevrenızdekileride uyarın bundan daha ucuza ve daha ii hizmet veren bilinmeyen numaralar servisleri var şimdi bunları veriorum size:
turkcelll : 11832
vodafone : 11842
türktelekom : 11811
tümünüverio : 11824
çalısanlarını böle mağdur eden insanlara para kazandırmayın...

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
bilgi veren arkadaşlara teşekürler. işin içinde olmadığımız içi biz bildiğimiz numaranın değiştiğini zannediyoruz. çünkü gayet masumane reklam. nerden aklmıza gelsin. uyarılarınız ve açıklamalarınız için teşekürler.

TURKUAZSIR

Üyecik
""gerçekçii"" arkadaş öncelikle insan ekmek yediği yeri kötülememeli ayrıca doğru sistemimizde bazı eksiklikler var yeni gelşen bi firmayız müşteri bilgileri doğru verdiği taktirde 58sn de çağrıyı sonlandırmaktayız doğru bulunamayan kayıtlar mevcut buda bizim yada sistemin sorunudeğil türktelekom ve diyer sağlıyıcıların bize verdiği bilgilerden kaynaklanıyor.Maaş olayına gelince seni zorlamı aldılar bu işe ihtiyacın olmasa çalışmazdın değilmi? işine sadık ve biras sabırlı olursan ilerde meyvasını yersin. Biras önce merak ettim 11818i aradım yaklaşık bi aramada 10konturum gitti bizim sistemde kayıtlı ve çok iyi bildiğim sevgilimin numarası onlarda yoktu ve ortalama bulunamadığını söylemesi 1dk49sn sürdü şimdi hangi sistem daha iyi bilemiyorum ama bizede 11880de 1dk çağrınız bitmiş olmalı diyorlar sonuçta burda müşteriyide düşünüyolar çağrın 2dk oldu diye hiç fırça yemedin sanırım sen?Bu paralar yunanların cebine gidiyo diyosunda işsiz 1000 kişide burdan para kazanıyo bunuda unutma.