• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

11880 - Yeni Bilinmeyen Numara Servisi

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Şimdi reklamlarda gördüm yeni bilinmeyen numara servisi 11880 olmuş demi arkadaşlar :) Sakın uzun süredir bu demeyin çünkü sistemi hiç kullanmadım ve bilmiyorum :))

Bilmeyen varsa bu numaradan cep telefonları da sorgulanıyormuş biline :)

iibfli

Üyecik
Evet 11880 i arayıp bir isim verdiğinizde size Türkiye'deki tüm operatörler dahil (Vodafone, Turkcell, Avea, Türk Telekom) ilgili isim taranarak cevap veriliyor. Ayrıca o an için eğer bulunamamışsa sizden adınız ve numaranız isteniyor. Verdiğiniz takdirde bulunamayan numaralar için kurulmuş olan departman numarayı bulmaya çalışıyor ve en kısa sürede size ücretsiz olarak geri dönüyorlar. Pek yakında sizi sorguladığınız numaraya bağlama, şehirler arası mesafe, döviz kurları, il-ilçe telefon kodları vb. hizmetler de ücretsiz olarak verilecekmiş.

Peki ama 11880'in bir sitesi bile yok,ayrıca ben bir yenilik göremedim,bu hizmetlerin hepsi(sunulan ve sunulacak olan) zaten 11824 tarafından veriliyor ve adresindende sorgulama yapılabiliyor

hakanbk

Üyecik
Aman dikkat arkadaşlar. Bu numaranın Türk Telekom la alakası yok. Yeni bilinmeyen numara servisi 11811.
11880 le anılan numara özel bir şirketin ve reklamlarında ücret göremiyorsunuz. Reklamı kaydedip okumaya çalıştım yinede okunmuyor.. Sakın KANMAYINN... 1 defa aradım çok kontör yedi.

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Aman dikkat arkadaşlar. Bu numaranın Türk Telekom la alakası yok. Yeni bilinmeyen numara servisi 11811.
11880 le anılan numara özel bir şirketin ve reklamlarında ücret göremiyorsunuz. Reklamı kaydedip okumaya çalıştım yinede okunmuyor.. Sakın KANMAYINN... 1 defa aradım çok kontör yedi.

Teşekkür ederiz uyarınız için.Bende siz gibi biliyorum.Yukarıda bir arkadaş bilinmeyen numaraların sitesi bile yok demiş.Vardı fakat böyle karlı bir işten para kazanabilmek için kaldırdılar diye biliyorum.Yanılmıyorsam bu sorgulama için iki kontör ödememiz gerekiyor.

isumairu

Üyecik
11880 bilinmeyen numaralar servisi tüm operatörler dahil aynı anda arama yapabiliyor. diğer servisler tt den aratıyor bulamazsa aevadan aratıyor bulamazsa turkcell den aratıyor ve bu daha çok zaman alıyor. fakat 11880 arama yapıldıı zaman bütün operatörler aynı anda arıyor. dakikası 83,50 kuruş (KDV ve ÖTV hariç). Sabit telefonlarda KDV %15, cep telefonlarında %25 olarak ücretlendiriliyor..