11880 çok pahalı DİKKAT

hakanbk

Üyecik
11880 özel bir servis fiyatını reklamda alt yazıdan okuyabilmek mümkün değil.. kontörlü hattımdan aradım çok pahalı. turk telekom ile de alakası yok.. 118 bilinmeyen numara servisinin yeni numarası bu arada 11811

jeriko

Özel Üye
Özel üye
11880 özel bir servis fiyatını reklamda alt yazıdan okuyabilmek mümkün değil.. kontörlü hattımdan aradım çok pahalı. turk telekom ile de alakası yok.. 118 bilinmeyen numara servisinin yeni numarası bu arada 11811

Her zaman başvurdukları pis bir numara.Bir de burada teşekkür ediyorum uyarınız için.

n3ron

Üyecik
evet yaa bende aradım kontörlü hattan en fazla 1 dakika konuşmama rağmen 50 kontör gitti . Bu ne ya böyle hayatta aramam birdaha.

trak

Üyecik
isterseniz dört operatörü tek tek arayın bakalım ne kadar gidecek... bu 11880 haber türk gazetesi gibi arkadaşlar ... dört operatör bilgisi tek fiyata.... hesap ortada...

karmantt

Üyecik
11880 bir yunan ortağı olarak reklamlarla evimize girdi.yeni mumarası neydi birsen ile sanki 11811 in yeni versiyonu olarak algılandı. Lütfen oyuna gelmeyin arkadaşlar 11811 hizmet vermeye devam etmektedir...