1.sınıf performans-proje eziyeti

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
bunların hepsini biliyorum...bütün sınıf aynı şeyleri yapmış**yine de sağol...ama değişik birşeyler arıyorum..mesala daha önce kağıt tabaktan panda yapmıştım çoook beğenilmişti kendi buluşum bunun altına inemem fikir gelmiyor..bütün sınıf internetten indirmiş hepsi aynı model fabrikasyon .........yaratıcılık.......

Ne diyeyim artik ilerliyen saatlerde farkli resimler eklerim umarim isine yariyacak cikar bizde anne baba degilde ögretmen kendisi ögretir yapar ben 2 tane oglan okutuyorum hic boyle bir ders görmedim sadece bizWc kagidinin kartonu toplariz
okula yollariz onlar bunlar ile tafsan koyun v.s v.s yada tahta vcivi ve kadin ince corabi esliginde futbol sahasi yada basket korp gibi seyler yapar

imdatttt...yardımmmm:)

proje ödevimizin konusu "KÜÇÜK KAŞİFLER" aslında burdaki küçük kaşif ben oluyorum nr derece küçüksem artık.her neyse en çok merak ettikleri şeyi araştırıp oluşturmak ve sınıfla paylaşmak.bunu yaparken kendisi fotoğraf çekicek ve bizde yaptığımız ödevle onun fotoğrafını çekicez.ne yapabilirim bilmiyorum.üstelik bu ödevler yarışmaya gidecek yardım bekliyorum.lütfen fikirlerinizi bildirin küçük bir kaşif olarak ihtiyacım var..