Kar yağıyor:D:D:D

biz

Aktif
FORUMU MEB YASAKLAMIŞ ARTIK OKULDAN GİREMİYORUM neden yasaklandığımızı bilen varmı zararlı içerik diyor fakat ben zararlı bir şey görmedim gerçi bazı bölümleri hiç açmıyorum

ShadoW

Katılımcı
Ya ben bu kar yagisinin hani subat' in bitimine kadar yagmasini istiyorum... Foruma daha bir renk katiyor walla...

Acaba mumkun mu ??

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
FORUMU MEB YASAKLAMIŞ ARTIK OKULDAN GİREMİYORUM neden yasaklandığımızı bilen varmı zararlı içerik diyor fakat ben zararlı bir şey görmedim gerçi bazı bölümleri hiç açmıyorum
Cuma günü itibari ile girilebiliyordu. Öğlene kadar okuldaydım. Eğer MEB tarafından yasaklandı ise öğleden sonra olmuştur.

Ya ben bu kar yagisinin hani subat' in bitimine kadar yagmasini istiyorum... Foruma daha bir renk katiyor walla...

Acaba mumkun mu ??
Evet, bir süre kalması bence de uygun :)

*

Not: Lütfen Forum Kuralları ve Dilimizi Doğru Kullanalım bölümlerine bir göz atalım. Türkçe kelimelerin yazımına özen gösterelim.

sherry

V.I.P
V.I.P

MEB tarafından yasaklanacağını sanmıyorum. Kesin yasaklı sitelere bile bir bilgisayardan girilemezken diğerinden girilebiliyor. Öyle bir durum söz konusudur herhalde. Ama pazartesi hala giriliyordu:)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...

Hocam forum MEB'ten yasaklı değil. Bu mesajı okuldan yazıyorum.Aslında akşam mesajını görünce şaşırmıştım ancak yine de emin olmak için bekledim. MEB'in Müyapla işbirliği yaptığına dair birşeyler okumuştum. Belki müzik ve kliplerden dolayı kapatılmış olabileceğini düşündüm.Ancak forumda öğretmen ve öğrenciler için zengin bir içerik var. MEB tarafından böyle bir uygulamaya tabii tutulacağımızı sanmıyorum.