• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bugün harika bir gün olsun istedim

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Stop Motion Illustration GIF by eva pils
Climbing Zipline GIF by Wald-Abenteuer

Güneş doğdu pencereden, Işıklar vurdu yüreğime. Bir umut doldu içime, Bugün harika bir gün olsun istedim.​

Kuşlar cıvıldadı ağaçlarda, Rüzgar fısıldadı kulağıma. Mutluluk kokusu sardı her yanı, Bugün harika bir gün olsun istedim.
Sevdiklerimle kahvaltı ettim, Gülüştük, sohbet ettik. Sevgileri sardı beni, Bugün harika bir gün olsun istedim.
Hayallerimden birini gerçekleştirdim, Adım attım bilinmeyene. Cesaretim arttı, Bugün harika bir gün olsun istedim.
Doğada yürüyüşe çıktım, Temiz hava doldurdu ciğerlerimi. Huzur kapladı bedenimi, Bugün harika bir gün olsun istedim.
Akşam yemeğini ailemle yedim, Sevgiyle doldu soframız. Şükrettim her şeye, Bugün harika bir gün oldu.
Yarın da güzel bir gün olacak, Biliyorum içimde. Her gün yeni bir şans, Her gün harika bir gün olabilir.
Hayallerime uzanacağım bugün, Zorlukları göğüs gereceğim. Mutluluğu arayacağım her köşede, Bugün harika bir gün olacak, eminim.
Sevdiklerime sarılacağım bugün, Onlarla güleceğim, eğleneceğim. Sevginin tadını çıkaracağım her an, Bugün harika bir gün olacak, inanıyorum.
Gülümseyeceğim her şeye, Olumlu bakacağım hayata. Yüzümde bir tebessüm olacak her zaman, Bugün harika bir gün olacak, biliyorum.
Bugün harika bir gün olsun istedim, Ve evet, bugün harika bir gün olacak!
Sabahın serinliğinde, Yüzümüzde tatlı bir tebessümle, Adımlarımızı sevgiyle atalım, Her anın tadını çıkaralım.
Sevdiklerimizle birlikte, Gülüşlerle ve neşeyle, Bu günü güzel anılarla süsleyelim, Unutulmaz bir güne dönüştürelim.
Hayallerimize bir adım daha yaklaşalım, Hedeflerimize emin adımlarla ilerleyelim, Bugün kendimizi geliştirmeye adayalım, Her anı dolu dolu yaşayalım.
Doğanın güzelliğini seyredelim, Sevginin gücünü hissedelim, Barış ve huzur içinde yaşayalım, Bugün harika bir gün olsun diyelim.
Herkese mutlu bir gün dilerim!

Top Bottom