• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bugün Günlerden Çarşamba

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE

Çarşamba: Hafta Sonunun Uzak Bir Hayali​

Day Gun GIF

Uyandın mı? Evet.
Hafta sonu geldi mi? Hayır.
Peki o zaman neden hala yataktasın? ... (Sessizlik)
Tamam, anladım. Evet, Çarşambadayız. Hafta sonunun uzak bir hayali gibi duran bu günde moralinizi yükseltmek için karşınızdayım!
Komik bir haberim var: Dün gece rüyamda kazandım! Evet, evet, tam bir milyon lira! Ama sonra uyandım ve... gerçeğin acı tokadını yedim. Neyse ki hala kahvaltımı yapabiliyorum, o da bir şey.
Come On Omg GIF by World Cup

Unutma: Çarşamba belki de hafta sonu kadar heyecan verici olmasa da, yine de eğlenmek ve gülmek için bir gün. Hadi bakalım, bu günü de keyifli geçirelim!

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Çarşamba sabahı kalktım erkenden, Yola koyuldum neşe ile gülümseyerek. Kuşlar ötüyordu dallarda neşe ile, Güneş doğuyordu gökyüzünde pırıl pırıl.Çarşamba günü pazardır kurulur, Alışveriş yapılır, evler donatılır. Taze sebzeler, meyveler dizilir, Tezgahlar rengarenk, gözler kamaşır.
Çarşamba günü ekmek pişir, Perşembe günü sofraya koy.
Çarşamba günü ekmek ek, Perşembe günü sofraya koy, Cuma günü komşuya ver.
Çarşamba günü pazara git, Perşembe günü sofraya kur.
Pazartesi, Salı derken bitti gitti, Çarşamba geldi, güldük eğlendik biz de. cerezforum da
Çalışmaktan yorulduk beynimiz döndü, Çarşamba geldi, kahve molası verdik şükretti gönlümüz.

Top Bottom